W Centrum istnieje możliwość:

  • uczestnictwa w rekolekcjach i sesjach organizowanych przez siostry
  • rekolekcji ignacjańskich z indywidualnym prowadzeniem w dowolnym, wcześniej ustalonym czasie
  • przeżycia osobistych rekolekcji z własnym programem w dowolnym czasie
  • zakwaterowania grup rekolekcyjnych z własnym programem

    Adres domu:
    ul. Taneczna 65
    02-829 Warszawa

W Centrum Duchowości Sacré Coeur organizujemy wiele rekolekcji  w milczeniu i tematycznych sesji rekolekcyjnych. Bywa, że przyjezdzają do nas osoby, które nie mogą sobie pozwolić na opłatę za udział w tych propozycjach. Można je wesprzeć wpłacając coś na poniższe konto z dopiskiem: na Fundusz Rekolekcyjny.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć działalność naszego Centrum, małe remonty, zakupy sprzętu to można wpłacać środki na podane konto z dopiskiem: na potrzeby Centrum Duchowości SC.

Numer konta:
Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa,
89124065241111001045803984
 

Kontakt:   s. Renata Ryszkowska RSCJ   kom: 608-713-103,     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które nie stać na udział w rekolekcjach i sesjach przez nas prowadzonych, prosimy o zgłoszenie i kontakt z nami. Możemy dofinansować udział w rekolekcjach z Funduszu Rekolekcyjnego, gdyż problemy finansowe nie mogą być jedyną przeszkodą w przeżyciu owocnego czasu z Panem Bogiem.

Do Centrum można barzo dogodnie dojechać samochodem, zjazdem Konotopa do końca obecnej S2 i skręcić w ulicę Puławską, równoległa do ul. Tanecznej. Parking Centrum jest w głebi posesji, (nie ten mały przy samej bramie).

Z Dworca Centralnego dogdnym połaczeniem jest autobus 504, z którego należy wysiąćś na przystanku Poleczki i dojść do Centrum 7 - 10 minut. Można też dojść do Metra i przesiąśc sę na stacji Metro Wilanowska w atubus 709 lub 727 i dojechać do przystanku Grabów a potem dojść w 2- 3 minuty na Taneczną 65. (posesja obok kościoła, ale to następna brama).

Plan Dojścia do Centrum na posesji Zgromadzenia:

 

 
 
 
© Siostry Sacre Coeur 2021
Wykonanie: Solmedia.pl