Galeria

Polecane

Znajdź nas na FB

FB Zgromadzeniowy

Newsletter

Patrzeć sercem - Rekolekcje fotograficzne w milczeniu - 3 - 7 lipca 2019 r.

aparatLubisz odkrywać świat za pomocą aparatu fotograficznego? Podczas rekolekcji fotograficznych poznawać będziemy Pana Boga i samych siebie przez duchowy obiektyw. Podobnie jak światło i cień odgrywają ogromną rolę w dobrze zrobionym zdjęciu, tak również cienie naszej duszy warto poznań i odpowiednio wykorzystać.

Uchwycenie chwili i przyjrzenie się jej dokładnie, to też ważny element naszego rozwoju duchowego. Nie jest ważne czy jesteś profesjonalnym fotografem czy zupełnym amatorem. Wystarczy aparat i chęć, by wykorzystać go jako narzędzie na naszej drodze do świętości. 

Rekolekcje oparte będą o książkę Christine Valters Paintner "Eyes of the heart, Photography as a Christian Contemplative Practice" (Oczy Serca, Fotografia jako chrześcijańska praktyka kontemplatywna) 

 

Całkowity koszt rekolekcji: zakwaterowanie, wyżywienie i prowadzenie wynosi 300 zł. (dopłata za pokój jednoosobowy wynosi 60 zł.)

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Prowadząca: s. Ewa Bartosiewicz rscj

Termin:   22 - 26 czerwca 2018 r.

Zapisy i dalsze informacje:

 kom. 608-713-103; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de