wort 04Zapraszamy do zatrzymania się  w wirze przygotowań do Świąt, by przygotować swoje serce na przyjęcie w swoim życiu Boga, który dla mnie stał się Człowiekiem. Przybliżymy metodę modlitwy życiem i odnajdywania Boga we wszystkim, czyli ignacjański rachunek sumienia.

Jest też możliwość przeżycia skupienia w małej grupie stacjonarnie w Centrum w klimcie milczenia.

Uczestników on-line prosimy, by w tym czasie możliwie najpełniej zorganizować sobie przestrzeń wyciszenia i modlitwy, by odłożyć wszystkie niekonieczne sprawy zapewniając sobie możliwie optymalne warunki wejścia w skupienie. Ono ma sens nie w wysłuchaniu wprowadzeń do modlitwy, ale właśnie traktując je jako wprowadzenie do osobistej modlitwy spotkaniu się w swoim sercu z Bogiem.

Spotkania będą: w piątek o godz. 19.00; w sobotę o godz. 10.00; 14.00 i 18.00; w niedzielę o godz. 10.00 on-line.

Stacjonarnie będzie przestrzeń na osobistą modlitwę i dodatkowo każdego dnia wspólna Adoracja NS  oraz czas na Eucharystię w parafii.

Skupienie poprowadzi s. Renata Ryszkowska RSCJ

Miejsce: Centrum Duchowości Sacré Coeur    Warszawa, ul. Taneczna 65

Koszt - ofiara za sesję: 220 zł.

Termin:  18 - 20 grudnia 2020 r.

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

Dla uczestników stacjonarnych - formularz zgłoszeniowy 

lub  Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© Siostry Sacre Coeur 2020
Wykonanie: Solmedia.pl