Z racji ograniczeń pandemicznych oraz wychodząc na przeciw osobom, które chciałyby przeżyć skupienie we własnym domu proponujemy łączyć się z nami on-line. W tym celu prosimy i zgłoszenie się poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my prześlemy link do udziału w skupieniu.

Jest także możliwość przeżycia skupienia w małej grupie stacjonarnie w Centrum.

Zapraszamy do zmierzenia się z obrazem Boga jaki nosimy w sobie, który nierozerwalnie związany jest z postrzeganiem siebie samych i ma fundamentalny wpływ na przeżywanie naszej wiary i budowanie osobistej relacji z Bogiem.

Osoby korzystające w wersji on-line prosimy by w tym czasie możliwie najpełniej zorganizować sobie przestrzeń wyciszenia i modlitwy, by odłożyć wszystkie niekonieczne sprawy zapewniając sobie możliwie optymalne warunki wejścia w skupienie. Ono ma sens nie w wysłuchaniu wprowadzeń do modlitwy, ale właśnie traktując słowo jako wprowadzenie do osobistej modlitwy spotkaniu się w swoim sercu z Bogiem.

Spotkania będą: w piątek o godz. 19.00; w sobotę o godz. 10.00; 14.00 i 18.00; w niedzielę o godz. 10.00 on-line.

Stacjonarnie będzie oczywiście przestrzeń ciszy na osobistą modlitwę i wspólna Adoracja NS każdego dnia oraz czas na Eucharystię w parafii.

Skupienie poprowadzi s. Renata Ryszkowska RSCJ

Termin: 11 - 13 grudnia 2020 r.

Uczestników on-line prosimy o ofiarę na wsparcie Centrum Duchowości SC

Koszt skupienia stacjonarnie w Centrum - 220 zł.

Numer konta:
Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa,
891240652411110010458039
 
Uczestnicy stacjonarni są proszeni o wypełnienie formularza:

Formularz zgłoszeniowy  dla osób przyjeżdżających do Ccentrum

lub  Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

 

© Siostry Sacre Coeur 2020
Wykonanie: Solmedia.pl