Kobiecość jest zasadniczym atrybutem naszej tożsamości. Czy jednak mamy z nią wystarczający kontakt? Czy potrafimy cieszyć się nią w pełni?

Podczas sesji będziemy przybliżać się do bogactwa naszej kobiecości i zmierzymy się z jej ograniczeniami. Zaproponujemy rożne formy modlitwy i osobistej refleksji oraz konferencje i ćwiczenia warsztatowe.

Pierwszy pełen dzień będzie zasadniczo poświęcony bogactwu i pięknie naszej kobiecości a drugi słabościom i kruchości  kobiecości. Natomiast ostatnie pół dnia to spotkanie z kobietami w Biblii. Będzie też możliwość osobistej rozmowy z osobą prowadzącą, czyli siostrą Sacré Coeur.

Zaczynamy we czwartek o 17.30 i udajemy się na Eucharystię a kończymy w niedzielę obiadem. Całkowity koszt sesji rekolekcyjnej, czyli zakwaterowanie, wyżywienie, materiały i prowadzenie wynosi 240 zł. Przy zapisie prosimy o wpłacenie 50 zł. zaliczki.

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Koszt - ofiara za sesję: 240 zł

Termin:  20 - 23 czerwca 2019 r.

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

 Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Wszystkie kobiety są powołane do matkowania. I wszystkie są powołane do dawania życia. Kobiety dają życie różnym rzeczom - książkom (to prawie tak trudne jak urodzenie dziecka), kościołom, ruchom. Kobiety dają życie pomysłom, twórczym ekspresjom, posługom. Dajemy życie innym, zapraszając ich do głębszych sfer uzdrowienia, do głębszych spacerów z Bogiem, do głębszego zbliżenia z Jezusem. Kobieta nie jest mniej kobietą z tego względu, że nie nazywa się czyjąś żoną, albo że nie urodziła fizycznie dziecka. Serce i życie kobiety jest dużo bardziej rozległe niż to. Wszystkie kobiety są stworzone na podobieństwo Boga w tym, że dajemy życie." Stasi Eldredge, "Urzekająca" (s. 177)

© Siostry Sacre Coeur 2019
Wykonanie: Solmedia.pl