Kobiecość jest zasadniczym atrybutem naszej tożsamości. Czy jednak mamy z nią wystarczający kontakt? Czy potrafimy cieszyć się nią w pełni?

Podczas sesji będziemy przybliżać się do bogactwa naszej kobiecości i zmierzymy się z jej ograniczeniami. Zaproponujemy rożne formy modlitwy i osobistej refleksji oraz konferencje i ćwiczenia warsztatowe.

Pierwszy pełen dzień będzie zasadniczo poświęcony bogactwu i pięknie naszej kobiecości a drugi dzień będzie przeżywany w milczeniu i poświęcony będzie słabościom i kruchości  kobiecości. Natomiast ostatnie pół dnia to spotkanie z kobietami w Biblii. Będzie też możliwość osobistej rozmowy z osobą prowadzącą, czyli siostrą Sacré Coeur.

Zaczynamy we czwartek Eucharystią w parafii o godz. 18.00.

Rejestracja od godz. 15.30. (W przypadku potrzeby wcześniejzego przyjazdu prosimy o kontakt)

Kończymy w niedzielę obiadem o godz. 12.00.

Miejsce: Warszawa ul. Taneczna 65

Koszt - ofiara za sesję: 320 zł ( za rezerwację pokoju jednoosobowego 80 zł. )

Termin: 20 - 23 stycznia  2022

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Wszystkie kobiety są powołane do matkowania. I wszystkie są powołane do dawania życia. Kobiety dają życie różnym rzeczom - książkom (to prawie tak trudne jak urodzenie dziecka), kościołom, ruchom. Kobiety dają życie pomysłom, twórczym ekspresjom, posługom. Dajemy życie innym, zapraszając ich do głębszych sfer uzdrowienia, do głębszych spacerów z Bogiem, do głębszego zbliżenia z Jezusem. Kobieta nie jest mniej kobietą z tego względu, że nie nazywa się czyjąś żoną, albo że nie urodziła fizycznie dziecka. Serce i życie kobiety jest dużo bardziej rozległe niż to. Wszystkie kobiety są stworzone na podobieństwo Boga w tym, że dajemy życie." Stasi Eldredge, "Urzekająca" (s. 177)