okularyKażdego dnia miliony ludzi korzystają z serwisu YouTube. Szukają tam muzyki, ciekawostmediaek, informacji…. A gdyby wykorzystać krótkie filmy do refleksji i pogłębienia swojej relacji z Panem Bogiem? Na taki pomysł wpadł przed kilku laty o. Nikolaas Sintobin SJ, który założył stronę www.dostrzecwiecej.org

Korzystając z wypracowanej przez niego metody, chcemy szukać Boga w codzienności, ćwiczyć uważność, zastanowić się nad tym, jak lepiej podejmować decyzje.

Chcemy wykorzystać ten wspólny czas na kształcenie umiejętności decydowania, modlitwę, duchowe towarzyszenie i dyskusje na ważne tematy.

Recepcja jest czynna od godz. 15.30, gdyby była potrzeba wcześniejszego zakwaterowania to prosimy o wcześniejszy kontakt (kom. 608713103).

Całkowity koszt sesji: zakwaterowanie, wyżywienie i prowadzenie wynosi 220 zł. (dopłata za pokój jednoosobowy wynosi 60 zł.) Gdyby trudności fanansowe były główną przeszkodą w udziale w rekolekcjach to proszę o kontakt. Znajdziemy rozwiązanie.

Miejsce: Warszawa, ul. Taneczna 65

Termin:   28 - 30 maja 2021 r.

 Zapisy i szczegółowe informacje:
 s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© Siostry Sacre Coeur 2021
Wykonanie: Solmedia.pl