Rembrandt Powrot syna marnotrawnego The Return of the Prodigal Son c 1669 Oil on canvas 262 x 206 cm The Hermitage St Petersburg 1Będą to rekolekcje w dynamice rekolekcji ignacjańskich. Razem z Filipem będziemy prosili Pana Jezusa "pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy". Poznanie miłości Ojca, który "tak umiłował świat, że Syna dał" i przyjęcie jej osobiście ma fundamentalne znaczenie dla naszej wiary i budowania bliskiej reacji z Bogiem.

Na dzień rekolekcyjny złożą się 3 medytacje metodą ignacjańską, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu, 2 konferencje i wprowadzenia do modlitwy, oraz rozmowa z osobą towarzyszącą. Całość będzie w klimacie milczenia, które rozpoczniemy pierwszego dnia wieczorem a zakończymy ostatniego przed obiadem.

Termin:  6 - 11 lipca 2021 r.

kolejny termin to 2 - 7 listopada 2021 r.

Rejestracja od godz. 15.30. (W przypadku potrzeby wcześniejszego przyjazdu prosimy o kontakt)

Koszt - ofiara za  rekolekcje wynosi 520 zł (dajemy wyłącznie jedynki)

Gdyby trudności finansowe były zasadniczą trudnością w przyjeździe, to mamy fundusz rekolekcyjny z którego możemy dofinansować osoby w trudniejszej sytuacji. Można też wpłacać dar na ten właśnie cel na konto Centrum Duchowości SC.

Miejsce: Warszawa ul. Taneczna 65

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

Wypełnij formularz zgłoszeniowy 

lub      Pobierz formularz i wyślij na:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© Siostry Sacre Coeur 2021
Wykonanie: Solmedia.pl