Dom rekolekcyjny w Pobiedziskach będzie funkcjonował tylko do końca października. Potem zapraszamy do Centrum Duchowości Sacre Coeur w Warszawie!

 

 W domu istnieje możliwość:

  • zakwaterowania grup młodzieżowych i rekolekcyjnych z własnym programem
  • uczestnictwa w rekolekcjach i sesjach organizowanych przez siostry
  • rekolekcji ignacjańskich z indywidualnym prowadzeniem
  • przeżycia osobistych rekolekcji 

    Adres domu:
    ul. Klasztorna 12
    62-010 Pobiedziska

W Domu Rekolekcyjnym Sacre Coeur organizujemy wiele rekolekcji  w milczeniu i tematycznych sesji rekolekcyjnych. Bywa, że przyjezdzają do nas osoby, które nie mogą sobie pozwolić na opłatę za udział w tych propozycjach. Można je wesprzeć wpłacając coś na poniższe konto z dopiskiem: na Fundusz Rekolekcyjny.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć działalność naszego Domu, małe remonty, zakupy sprzętu to można wpłacać środki na podane konto z dopiskiem: na potrzeby domu rekolekcyjnego.

W naszej pobiedziskiej wspólnocie codziennie modlimy się podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu za naszych rekolektantów i dobroczyńców.

Numer konta:
Dom zakonny Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa,
ul. Klasztorna12, 62 - 010 Pobiedziska;
89124065241111001045803984
 
 rekolekcje i przyjmowanie grup:

   s. Renata Ryszkowska RSCJ
  kom: 608-713-103,   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oosoby, które nie stać na udział w rekolekcjach i sesjach przez nas prowadzonych, prosimy o zgłoszenie i kontakt z nami. Mamy fundusz rekolekcyjny, z którego możemy dofinansować udział w rekolekcjach, gdyż problemy finansowe nie mogą być jedyną przeszkodą w przeżyciu owocnego czasu z Panem Bogiem.
© Siostry Sacre Coeur 2019
Wykonanie: Solmedia.pl