Program Centrum Duchowości SC

Serce Jezusa dobroci i miłości pełne 16 - 21 maja 2023 - rekolekcje w dynamice ignacjańskiej

Serce Jezusa, rekolekcje ignacjańskie, Fundament CD, Ćwiczenia Duchowe, medytacja, modlitwa, Słowo Boże,Będą to rekolekcje ignacjańskie, w dynamice Fundamentu Ćwiczeń Duchowych, z tym że będziemy poznawać miłość Pana Boga poprzez spotkanie z Jego Sercem: otwartym, przebitym, miłującym, ogarniającym cały świat, czułym i tęskniącym za człowiekiem. (Dawniej nazywały się Rekolekcje o Sercu Jezusa)

Będziemy poznawać Bożą miłość poprzez medytowanie różnych atrybutów Serca Pana Jezusa. Na rekolekcje zapraszamy zarówno osoby, które pragną wejść na drogę Ćwiczeń Duchowych, jak i osoby, które są już w jakimś punkcie tej drogi i pragną pogłębić doświadczenie Bożej miłości. 

Na dzień rekolekcyjny złożą się 3 medytacje metodą ignacjańską, Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu, 2 konferencje i wprowadzenia do modlitwy, oraz rozmowa z osobą towarzyszącą. Całość będzie w klimacie milczenia, które rozpoczniemy pierwszego dnia wieczorem a zakończymy ostatniego przed Eucharystią.

  Pobierz formularz i wyślij na:  centrum@siostry-sc.pl , jeśli byłby problem z zapisem poprzez stronę.

Krótki opis

Zobacz

Informacje o wydarzeniu

Termin :

16 - 21 maja 2023

Kolejny termin :

28 sierpnia - 2 września 2023

Program :

Rozpoczynamy pierwszego dnia Eucharystią o godz. 18.00 a kończymy w ostatniego dnia obiadem o godz. 12.00

Recepcja :

czynna od godz. 16.00, gdyby była potrzeba wcześniejszego zakwaterowania to prosimy o wcześniejszy kontakt (kom. 696 563 519)

Koszt - ofiara :

520 zł. (dopłata za pokój jednoosobowy 100 zł)

Miejsce :

Taneczna 65, 02-829 Warszawa

Zapisy i informacje :

s. Renata Ryszkowska rscj, e-mail: centrum@siostry-sc.pl, kom. 608 713 103

Wsparcie :

Gdyby trudności finansowe były zasadniczą trudnością w przyjeździe, to mamy fundusz rekolekcyjny z którego możemy dofinansować osoby w trudniejszej sytuacji. Można też wpłacać na konto Domu Rekolekcyjnego na ten właśnie cel.

Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa.

Adres domu:

ul. Taneczna 65
02-829 Warszawa

Kontakt

s. Renata Ryszkowska rscj

email: centrum@siostry-sc.pl

kom608 713 103

Linki

 

Zgromadzenie najświętszego Serca Jezusa

RSC.jpg

wielbienie3.jpg

Wyszukiwarka wydarzeń w ogólnopolskiej bazie rekolekcji, dni skupienia, konferencji, pielgrzymek oraz innych duchowych wydarzeń