Galeria

Polecane

Znajdź nas na FB

FB Zgromadzeniowy

Moja uczuciowość - błogosławieństwo czy przekleństwo? 17 - 19 sierpnia 2018 r.

Uczucia towarzyszą nam nieustannie, czy tego chcemy czy nie. Przeżywamy uczucia przyjemne i te chcielibyśmy zatrzymać, jak najdłużej, bo są dla nas źródłem życiowej energii, ale doświadczamy także tych, nieprzyjemnych, trudnych, które są bardzo przez nas niechciane.

Podczas tej sesji rekolekcyjnej zapuścimy się w gąszcz naszych uczuć, spróbujemy je lepiej poznać, zrozumieć. A może uda nam się z nimi zaprzyjaźnić?

Na program sesji złożą się konferencje, czas na osobistą modlitwę i refleksję, ćwiczenia warsztatowe  oraz stosowny film.

Ofiara - opata za sesję:  (zakwaterowanie, wyżywienie i prowadzenie) wynosi 160 zł. (dopłata za rezerwację pokoju jednoosobowego 50 zł)

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Termin:  17 - 19 sierpnia 2018 r.

Zapisy i dalsze informacje:

s. Renata Ryszkowska; kom. 608-713-103; e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de