kaplica-2.jpg

Dom Rekolekcyjny

Do dyspozycji rekolektantów są m.in.:

 • 15 pokoi jedno i dwu-osobowych (razem 25 miejsc),
 • 2 sale konferencyjne
 • Kaplica
 • Oratorium - miejsce do medytacji i modlitwy
 • Jadalnia, w której znajduje się czajnik, ekspres do kawy, kawa, herbata, naczynia, cukier, mleko do kawy, a także niewielka lodówka. Nie ma możliwości korzystania z własnych czajników w pokojach.
 • Kuchenka na każdym piętrze, wyposażona lodówkę, w czajnik, kawę, herbatę
 • Parking na terenie ośrodka
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszego ośrodka.

pokoj-3.jpg

Warunki pobytu

 1. Przyjmowanie rekolektantów w Centrum Duchowości, w dniach rozpoczęcia rekolekcji/sesji/warsztatów odbywa się w godz.: 16.00–18.00.
 2. Na rekolekcje/sesje przyjmujemy wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia i otrzymały od nas pisemne potwierdzenie przyjęcia. Jeżeli potwierdzenie nie nadejdzie w przeciągu 3 dni roboczych, prosimy o kontakt z sekretariatem.
 3. Na wszystkie nasze oferty obowiązuje przedpłata, którą należy uiścić jak najszybciej od zgłoszenia się na daną propozycję (w razie jakiś trudności prosimy o kontakt). Szczegółowe informacje o przedpłacie są przesyłane osobom zapisującym się na daną propozycję.  Na rekolekcje czy sesje przydatne będzie zabranie ze sobą Pisma Świętego, przyborów do pisania i notowania.
 4. Prowadzone przez nas rekolekcje/sesje mają charakter zamknięty: nie ma możliwości uczestnictwa w części programu, dochodzenia na wybrane punkty lub udziału bez zakwaterowania u nas.
 5. Ważny jest terminowy przyjazd jak również wyjazd dopiero po zakończeniu. Jest to istotne ze względu na grupowy charakter spotkania.
 6. W ramach zakwaterowania zapewniamy: trzy posiłki dziennie, bieliznę pościelową, ręcznik.

Dane do przedpłaty:
Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa
92 1020 4900 0000 8902 3525 3627
Tytuł wpłaty: nazwisko i imię, nazwa i data wydarzenia...

Zgromadzenie Najświętszego Serca Jezusa.

Adres domu:

ul. Taneczna 65
02-829 Warszawa

Kontakt

s. Jolanta Olczyk rscj

email: centrum@siostry-sc.pl

kom: 518 222 206

Linki

 

Zgromadzenie najświętszego Serca Jezusa

RSC.jpg

wielbienie3.jpg

Wyszukiwarka wydarzeń w ogólnopolskiej bazie rekolekcji, dni skupienia, konferencji, pielgrzymek oraz innych duchowych wydarzeń