Galeria

Polecane

Znajdź nas na FB

FB Zgromadzeniowy

Spotkanie z własną kobiecością 28 czerwca - 1 lipca 2018 r.

Kobiecość jest zasadniczym atrybutem naszej tożsamości. Czy jednak mamy z nią wystarczający kontakt? Czy potrafimy cieszyć się nią w pełni? Podczas sesji będziemy przybliżać się do bogactwa naszej kobiecości i zmierzymy się z jej ograniczeniami. Zaproponujemy rożne formy modlitwy i osobistej refleksji oraz konferencje i ćwiczenia warsztatowe.

Pierwszy pełen dzień będzie zasadniczo poświęcony bogactwu i pięknie naszej kobiecości a drugi słabościom i kruchości  kobiecości. Natomiast ostatnie pół dnia to spotkanie z kobietami w Biblii. Będzie też możliwość osobistej rozmowy z osobą prowadzącą, czyli siostrą Sacré Coeur.

 Zaczynamy w wczwartek 28 czerwca  o godz. 18.00 i udajemy się na Eucharystię a kończymy w niedzielę 1 lipca obiadem. Całkowity koszt sesji rekolekcyjnej, czyli zakwaterowanie, wyżywienie, materiały i prowadzenie wynosi 240 zł. Przy zapisie prosimy o wpłacenie 50 zł. zaliczki.

Miejsce: Pobiedziska k/Poznania

Koszt - ofiara za sesję wynosi 240 zl. (rezerwacja miejsca w pokoju jdnoosobowym 50 zł)

Termin:  28 czerwca (czwartek) - 1 lipca (niedziela) 2018 r.

Zapisy i szczegółowe informacje:
s. Renata Ryszkowska rscj
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 713 103

 Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Pobierz formularz i wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Wszystkie kobiety są powołane do matkowania. I wszystkie są powołane do dawania życia. Kobiety dają życie różnym rzeczom - książkom (to prawie tak trudne jak urodzenie dziecka), kościołom, ruchom. Kobiety dają życie pomysłom, twórczym ekspresjom, posługom. Dajemy życie innym, zapraszając ich do głębszych sfer uzdrowienia, do głębszych spacerów z Bogiem, do głębszego zbliżenia z Jezusem. Kobieta nie jest mniej kobietą z tego względu, że nie nazywa się czyjąś żoną, albo że nie urodziła fizycznie dziecka. Serce i życie kobiety jest dużo bardziej rozległe niż to. Wszystkie kobiety są stworzone na podobieństwo Boga w tym, że dajemy życie." Stasi Eldredge, "Urzekająca" (s. 177)

FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de